Menu
Калитчук Іван Васильович

Калитчук Іван Васильович

Директор коледжу, спеціаліст...

Підгайна Світлана Михайлівна

Підгайна Світлана Михайлівна

Підгайна Світлана Михайлівна Заступник...

Богданюк Тетяна Романівна

Богданюк Тетяна Романівна

Завідувач денного відділення...

Верига Галина Іллівна

Верига Галина Іллівна

 Завідувач навчально-методичним кабінетом,...

Белей Наталія Василівна

Белей Наталія Василівна

 Белей Наталія Василівна...

Стефанець Святослав Васильович

Стефанець Святослав Васильович

Викладач циклової комісії...

Студенікіна Світлана Володимирівна

Студенікіна Світлана Володимирівна

 Студенікіна Світлана Володимирівна...

Калитчук Наталія Михайлівна

Калитчук Наталія Михайлівна

Калитчук Наталія Михайлівна...

Равлюк Тетяна Василівна

Равлюк Тетяна Василівна

Викладач циклової комісії...

Кіщук Наталія Романівна

Кіщук Наталія Романівна

Кіщук Наталія Романівна...

Коваль Наталія Михайлівна

Коваль Наталія Михайлівна

Коваль Наталія Михайлівна...

Студенікін Сергій Геннадійович

Студенікін Сергій Геннадійович

 Сергій Геннадійович Студенікін,...

Майданська Світлана Романівна

Майданська Світлана Романівна

Майданська Світлана Романівна...

Лаготюк Олександр Димидович

Лаготюк Олександр Димидович

 Лаготюк Олександр Димидович--викладач...

Онищук Наталія Романівна

Онищук Наталія Романівна

Онищук Наталія Романівна...

Чеховський Степан Ярославович

Чеховський Степан Ярославович

Чеховський Степан Ярославович...

Лазарєва Вікторія Іванівна

Лазарєва Вікторія Іванівна

Викладач циклової комісії...

Винничук Сергій Миколайович

Винничук Сергій Миколайович

  Біографічна довідка. Сергій Миколайович...

Миронюк Марія Михайлівна

Миронюк Марія Михайлівна

Миронюк Марія Михайлівна--...

Prev Next

Зміни до розкладу

Зміни до розкладу Понеділок 25 березня 2019 р.
І-11 – 2п-40, 3п-Хімія-30
І-21 – 2п-ПММ-37, 4п-14,41
І-22 – 1п-ПММ-37
І-31 – 1п-ЕМО-34, 2п-Рем маш-ЛР, 4п-С-г маш-34
І-32 – 1п-Рем маш-ЛР, 2п-41,19, 3п-34
ЕРМ-41 – 1п-Ел-обладн(ЗАЛ)-31, 2п-Охор прац гал-33,4п-Компют КТ-22, 5п-БЖД(ЗАЛ)-33
ЕРМ-42 – 1п-Охор прац гал-33, 4п-Осн техн творч-ЛР,5п-Компют КТ(ЗАЛ)-22
АІ-11 – 3п-40, 4п-Фізик,астр-39
А-21 – 1п-Укр літ-38, з 2п-Практ Трактор-6год-Пасічник-35
А-31 – 2п-ПДР-34, 3п-Ін мов ПС-41,19, 4п-Економ СГП-11а
ВПР-41 – 2п-Техн перер-36, 3п-26
ОМ-11 – 1п-40, 4п-Хімія-15
ОМ-21 – 1п-11а,41, 2п-26,11а, 3п-25,11а, 4п-17,25
О-31 – 1п-Облік бюдж-17, 2п-Фінобл-17, 3п-17, 4п-Фінанси-26
М-31 – Практ Інформ сист-6год-Стефанець-22,4п-Комерц діяльн-19

                                                                     Навчальна частина

 

Залиште Ваш коментар

Усі поля із знаком(*) обов'язкові

Піднятися вгору

Нижня колонка І

Нижня колонка ІІІ

Архів сайту

Наш коледж

Ми у соціальних мережах